Karel Červinka

IMG_6162_2Rok narození: 1958

Zaměstnání: Podnikatel – prodej a oprava automobilů, občerstvení a pohostinství

Vzdělání: Střední průmyslová škola Praha Motol, obor elektrotechnika.

Další funkce: Člen Sdružení podnikatelů Staré Splavy,člen dopravní komise města Doksy,člen sportovní komise města Doksy, trenér mladých fotbalistů.

Zájmy: Rodina – manželka a mladší syn Jakub,starší syn je již dospělý a žije v Praze. Sport – cyklistika, lyžování, fotbal. Volný čas rád věnuji treninku mladých fotbalistů.

Proč kandiduji: Je tomu již 20 let, co jsem se rozhodl opustit Prahu a vybral si pro život i rodinu krásné a živé městečko Doksy, i jeho nádherné okolí. V roce 2010 jsem kandidoval poprvé,od té doby uplynulo mnoho vody v Máchově jezeře, udělalo se zde hodně práce, ale ještě více práce nás čeká. Založil jsem zde rodinu a žiji tady rád, přeji si, aby to tak jednou cítil i můj mladší syn i jeho vrstevníci. Je tady dost dětí starších i těch mladších, a proto bych byl rád, aby šlo více peněz do sportu. Herny nejsou zrovna ideálním místem pro využití volného času, a co prevence proti drogám a alkoholu? Ale dost řečí, na to jsou hospody. Co s tím zkusit něco udělat. Proto mám zájem, aktivně se zapojit do komunální politiky jako občan, i jako místní podnikatel. Chci dostat šanci otevřeně pochválit, i otevřeně namítnout.

Na co se zaměřit: Rád bych se zaměřil na sport, ke kterému mám velice blízko ,aby bylo více peněz pro všechny sportovní oddíly, ty velké i ty menší, a dále na bezpečnost a prevenci.

Motto: Prosperita, čistota a bezpečnost.

Osobní fotografie:

Itálie 2012 113 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA zabijačka Újezd 2011 009