Vilém Kabrna

IMG_6257_2Rok narození: 1980

Zaměstnání:
2000-2006 – výrobkový a procesní technolog, Johnson Controls Stráž p. Ralskem (Trimco)
2006-2014 – nákupčí komodit/operativní nákupčí dílů pro autosedačky, Johnson Controls Česká Lípa

Vzdělání: Obchodní akademie v České Lípě; hovořím plynně AJ, NJ; absolvoval jsem kurzy pro nákupčí, časový management, vyjednávání, zvládání stresových situací

Zájmy: Turistika, cestování, pokud zbude čas na sport, tak se rádi projedeme s rodinou na kole, či jedeme bruslit na inlinech.

Proč kandiduji:
Chci pomoci prosazovat zájmy širší veřejnosti a nejen o tom mluvit. Chci mít správné informace a možnost vysvětlit a informovat všechny, kteří budou zainteresovaní. Chci mít možnost vyjádřit svůj názor na dění v naší oblasti a ovlivňovat rozhodnutí.

Na co se chci zaměřit:
Je spousta věcí, které se dají změnit k lepšímu a jejich výčet by jistě byl dost dlouhý. Jelikož bydlím u jezera a velmi rád rybařím, určitě chci rybařit i na Máchově jezeře. Jistě mne také zajímá čistota a kvalita vody v jezeře a možnosti jejího zkvalitnění. Říkáme, že bydlíme v turistické oblasti, ale naše nabídka a kvalita služeb neodpovídá, podle mého názoru, renomé Máchova kraje, tak jako tomu bylo dříve. Uvítal bych, kdyby chátrající nemovitosti byly ve správných rukou a obydleny. Protože pracuji v obchodní svéře a vyjednávání je mou každodenní náplní, chtěl bych pomoci i v této oblasti. Většinu svého života jsem hrál nějaký sport a rozhodně chci všem, kteří chtějí nějaký sport dělat, dát podmínky k tomu, aby měli prostor své sporty vykonávat.

Motto: Pojďme změnit slova v činy.

Osobní fotografie:

01