Vladimír Reichert

IMG_6113_2Rok narození: 1979

Zaměstnání: Softwarový specialista, Soukromý podnikatel v oblasti financí (Investice, hypotéky, pojištění)

Vzdělání: Střední odborná škola 28. října Česká Lípa

Zájmy: Už od mládí rád fotografuji. Nejraději mám Máchovo jezero a okolí, o kterém si myslím, že je jedním z nejhezčích míst v Čechách. Mezi mé další koníčky patří cestování. S přítelkyní jsme již procestovali Thajsko, Bali a přilehlé ostrovy. Byl to krásný zážitek plný poznávání tamějších zvyků a krás asijských zemí. S cestováním je spojen i můj další koníček a to jsou adrenalinové sporty zejména potápění, rafting a ferraty.

Proč kandiduji: Narodil jsem se ve Starých Splavech a přesto, že jsem v dětství bydlel v České Lípě, tak Staré Splavy jsem vždycky považoval za svůj domov. Těšil jsem se na to, až budu samostatný a do Starých Splavů se zase vrátím nastálo, nejenom na víkendy a prázdniny. Jsem ve věku, kdy si vytvářím vlastní domov a rodinu, kdy se nevracím domu ráno z mejdanů, ale večer z práce, kdy víkendy neodjíždím na chatu za přáteli, ale rád pozvu přátele k jezeru. Jsem ve věku, kdy se pozastavuji nad tím, co jsem všechno neviděl a nad čím jsem nikdy nepřemýšlel. A právě toho chci využít, nechci jenom „někomu“ říkat, co by se mohlo či mělo. Chci vědět, co a proč jde a nejde a jak by to mohlo jít. Chci být součástí týmu, který nechce jen sedět u piva a nadávat. Teď přišel ten čas, kdy mám nápady, energii a chuť dělat něco pro moji budoucí rodinu.

Na co se chci zaměřit: Rád bych byl přínosem v oblasti, která se stala mým koníčkem i v soukromém životě. Je to ekonomika, finance a investice. Také rád cestuji a z každé cesty si mimo zážitku přivážím i nové poznání a nápady na rozvoj turistiky i u nás. Jak jsem již uvedl, jsem ve věku, kdy vnímám potřebu mladé rodiny – zdravotní péče, školství, volnočasové aktivity apod.

Motto: Možné je všechno! Hranice si dáváme jen my sami!

Soukromé foto:

IMG_4915_změna velikosti  IMG_7078_změna velikostiIMG_1728_stitch_změna velikosti