Program

Chceme být pyšní na náš DOMOV, chceme být pyšní na naše DOKSY. Doksy pro nás vždy znamenají také Staré Splavy, Břehyni, Oboru, Kruh, Zbyny a Žďár. Chceme vytvořit takové Doksy, které hrdě budeme nazývat naším domovem. Domovem, který známe z čítanek. Doma společně mluvíme, rozhodujeme a plánujeme. V domácnosti hospodaříme a neutrácíme. Doma se cítíme bezpečně. Doma máme čisto a útulno. Doma pracujeme i odpočíváme. Doma vítáme hosty. Domů se rádi vracíme!

KOMUNIKOVAT A INFORMOVAT
JEDNAT HOSPODÁRNĚ A EFEKTIVNĚ
VYTVÁŘET ZÁZEMÍ
CÍTIT SE BEZPEČNĚ

ODPOČÍVAT A UŽÍVAT SI
KONKRÉTNÍ PROJEKTY

Náš volební program je postaven na reálných základech. Nechceme slibovat velké věci, chceme jen ukázat nové cesty, neboť i malé cíle mají velký smysl. V našem programu se nezavazujeme opravit silnice, neboť to je samozřejmé. V našem programu se nezavazujeme vystavět nové sportovní areály, neboť na to v rozpočtu nemáme a nepovažujeme za důležité na to šetřit. Chceme Vám ukázat, že změna přístupu může mít větší přínos než zdolávání velkých cílů.

Náš program je rozsáhlý, protože jsme Vám chtěli ukázat důvody, které nás vedly k jednotlivým bodům, a také způsoby, jakými toho dosáhnout.

Jsme odhodláni plnit náš volební program postupně a pokud možno co nejdříve. Zavazujeme se pravidelně Vás, občany, informovat o plnění volebního programu po celé čtyři roky, a to na pravidelných setkáváních s Vámi a on-line na webových stránkách sdružení www.doksynasdomov.cz

Jste spokojeni s naším volebním programem? DEJTE HLAS NAŠÍ KANDIDÁTNÍ LISTINĚ JAKO CELKU TÍM, ŽE ZAŠKRTNETE POLÍČKO PŘED NÁZVEM STRANY STAROSTOVÉ PRO LIBERECKÝ KRAJ. BEZ TAKOVÉHOTO OZNAČENÍ SE NEDOSÁHNE JEDNOZNAČNÉHO VÍTĚZSTVÍ NAŠÍ KANDIDÁTKY A TÍM NEDOKÁŽEME SPLNIT TENTO PROGRAM.

Dejte nám teď pár minut Vašeho času a my Vám dáme čtyři roky našeho.

Přejeme Vám šťastnou volbu.

Tým kandidátů za Sdružení Doksy – náš domov

2 thoughts on “Program

 1. Souhlasím s Liborem. Doporučuji všem přečíst si dokský volební zpravodaj, určitě přijde i do schránek, ale je ke stažení na stránkách města. Kdo vaha koho volit, tak by se tím měl prokousat, o hořkou zábavu mate postaráno. Troufám si říci, že většina stran opravdu kopírovala to co kopíruje již několik voleb po sobě a to stejné nic neříkající nesmysly.
  Doufam, ze budete mit takovou podporu voličů, abyste nezůstali jen u slibů, byla by škoda Vaš volební program neplnit.
  Jo a ještě něco mě pobavilo, prohlédněte si webové stránky ostatních stran, jsou také uvedeny ve volebním zpravodaji. To je vizitka těch co chtějí řídit město, tomu se říká informovanost a otevřenost k občanům :-)
  Hodně zdaru! a nezapomínejte na nás „Splaváky“

 2. Těší mě, že konečně někdo vytvořil srozumitelný volební program pro občany, kteří nevolí jen podle titulů, ale podle schopnosti kandidátů a cílů celých, opakuji celých, kandidátek.
  Sleduji Vaši činnost od počátku a byl jsem trochu skeptický k Vašemu nadšení, ale smekám a přeji mnoho volebních preferencí, protože s Vašim volebním programem – jasným a stručným, se velmi rád ztotožňuji!
  Věřím, že dodržíte slibů a i po volbách se budete odpovědně a veřejně hlásit k plnění volebního programu. Né jak tomu doposud bylo, „šup“ s ním kamsi a za 4 roky ho okopírujeme.
  Díky za nové naděje, že se snad Doksy probudí a budou tu pro nás občany.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>